بررسی فعالیت نویسندگان در وردپرس با Simple History

بررسی فعالیت نویسندگان در وردپرس با Simple HistoryReviewed by قالب وردپرس on Oct 23Rating: 5.0 فعالیت نویسندگان در وردپرس

بررسی فعالیت نویسندگان در وردپرس با Simple History

فعالیت نویسندگان در وردپرس اگر شما مدیر یک سایت وردپرسی هستید، حتما متوجه دشواری مدیریت سایت شده‌اید! در بسیاری از سایت‌ها چندین نویسنده یا کارمند بر روی سایت فعالیت می‌کنند تا بتوانند مطالب سایت را راحت‌تر مدیریت کنند. مدیریت نویسندگان سایت نیز امری مشکل است و برای مدیریت آن‌ها نیازمند زمان زیادی خواهید بود. در این مقاله قصد داریم افزونه‌ای برای وردپرس معرفی کنیم که توسط آن قادر به مشاهده و بررسی فعالیت نویسندگان در وردپرس به همراه تغییراتی که بر روی یک مطلب انجام داده‌اند خواهید بود.

فعالیت نویسندگان در وردپرس با Simple History

افزونه Simple History افزونه‌ای حرفه‌ای و کاربردی برای وردپرس است که به کمک آن قادر به مدیریت فعالیت‌های کاربران در سایت وردپرسی خود خواهید بود. این افزونه توانسته است از میان +۶۰,۰۰۰ نصب خود امتیاز ۴/۹ از ۵ را به خود اختصاص دهد

 فعالیت نویسندگان در وردپرس

فعالیت نویسندگان در وردپرس

برخی از ویژگی‌های افزونه

  • قابلیت مشاهده تغییرات صورت گرفته بر روی مطالب و برگه‌ها
  • قابلیت مشاهده فایل‌های آپلود شده در سایت
  • قابلیت مشاهده تغییرات صورت گرفته بر روی برچسب‌ها و دسته ‌بندی‌های سایت
  • قابلیت مشاهده تغییرات صورت گرفته در بخش نظرات
  • قابلیت مشاهده تغییرات صورت گرفته بر روی قالب و افزونه‌ها
  • قابلیت مشاهده ورود و خروج کاربران سایت
  • قابلیت مشاهده ورودهای ناموفق کاربران سایت
  • قابلیت مشاهده تغییرات صورت گرفته بر روی منوهای سایت
  • و…

نصب و راه‌اندازی افزونه

برای استفاده از امکان بررسی فعالیت نویسندگان در وردپرس، ابتدا اقدام به دانلود افزونه از طریق لینک انتهای مقاله و نصب آن در سایت وردپرسی خود نمایید. پس از نصب، بخشی به نام Simple History در پیشخوان وردپرس ظاهر می‌شود که از طریق بخش تنظیمات> Simple History در دسترس خواهد بود.

 فعالیت نویسندگان در وردپرس

فعالیت نویسندگان در وردپرس

Show history: با استفاده از این بخش می‌توانید تعیین کنید فعالیت نویسندگان در وردپرس در چه بخش‌هایی از سایت فعال باشد! می‌توانید آن را در پیشخوان یا صفحه‌ای جداگانه مشاهده کنید.
Number of items per page on the log page: در این بخش می‌توانید حداکثر آیتم‌های نمایش داده شده در صفحه تاریخچه افزونه را انتخاب نمایید.
Number of items per page on the dashboard: در این بخش می‌توانید حداکثر آیتم‌های نمایش داده شده در بخش پیشخوان وردپرس را تعیین کنید.
Clear log: با انتخاب این گزینه تمامی تاریخچه‌های ثبت شده در پیشخوان و صفحه تاریخچه پاک خواهند شد.
RSS feed: کارایی این افزونه بر اساس Feed سایت است؛ برای فعال‌سازی خوراک در سایت وردپرسی خود از طریق این بخش اقدام کنید.
Donate: این بخش برای حمایت از توسعه‌دهنده افزونه است! اگر می‌خواهید از توسعه دهنده افزونه حمایت کنید بر روی Donate کلیک کنید.

export

فعالیت نویسندگان در وردپرس 

برخی از کاربران، نیاز به برون‌ریزی اطلاعات مربوط به فعالیت نویسندگان در وردپرس دارند که با استفاده از این بخش می‌توانید اطلاعات افزونه را برون‌ریزی کنید. در این بخش می‌توانید فایل برون ریزی را با دو فرمت JSON و CSV دریافت کنند.

 فعالیت نویسندگان در وردپرس

فعالیت نویسندگان در وردپرس

Debug

در این بخش نیز می‌توانید برخی از اطلاعات مربوط به دیتابیس، مشکلات افزونه و… را مشاهده کنید.

 فعالیت نویسندگان در وردپرس

فعالیت نویسندگان در وردپرس

به طور مثال در وردپرس اقدام به تغییر عنوان نوشته‌ای می‌کنیم تا تغییر صورت گرفته در آن را در بخش فعالیت نویسندگان در وردپرس که مربوط به افزونه می شود را مشاهده کنیم:

 فعالیت نویسندگان در وردپرس

فعالیت نویسندگان در وردپرس

مشاهده نمودید که با تغییر عنوان مطلب موردنظر خود، تغییرات صورت گرفته در بخش Simple History نمایش داده می‌شود. همچنین تمامی فعالیت‌ها را در بخش پیشخوان> Simple History نیز می‌توانید مشاهده کنید

 فعالیت نویسندگان در وردپرس

فعالیت نویسندگان در وردپرس

جمع بندی

یکی از مواردی که مدیریت سایت باید به آن اهمیت بدهد، بررسی فعالیت نویسندگان در وردپرس است. در این مقاله افزونه‌ای را برای شما کاربران وردپرسی معرفی کردیم که با استفاده از آن قادر به مشاهده تغییرات صورت گرفته در سایت توسط کاربران و نویسندگان سایت خواهید بود.

دانلود افزونه Simple History

دانلود

افزونه وردپرس قالب رایگان وردپرس

دسته بندی و برچسب

درباره fati

دیدگاه خود را بیان کنید